BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

DUETRON PA İLE GENEL SESLENDİRME ve ACİL ANONS

[kutusag=4150] Genel seslendirme ve acil anons sistemleri, hemen hemen en küçük köylerden, neredeyse her bir binası köy büyüklüğünde olan metropollere kadar her yerde, topluluğu kimi zaman düğün yemeğine davet eden kimi zaman da olası tehlikelere karşı uyarıp insanların güvenliğini temin eden sese aracılık eder. Köylerde değil belki ama insanların büyük kalabalıklar halinde bulunduğu, örneğin alışveriş merkezleri, üniversiteler veya metro istasyonları gibi yerlerde mikrofonun başında oturup konuşan bir kişiden fazlasına ihtiyaç duyuluyor artık. Giderek merkezileşen bu tip yerlerde daha akıllı anons sistemlerine ihtiyacı karşılamak için ortaya çıkan Duteron PA yazılımı kullanıcı dostu basit arayüzü ve akıllı yapısı ile operasyonel süreci en kolaya indirgemeyi hedefliyor.
Yazılım, görevli tarafından yapılabilecek canlı anonslardan, tek tıkla gönderilebilecek anons makrolarına ve otomatik anonslara kadar pek çok özelliği barındırıyor. Gruplandırmalar ve filtreleriyle bölge seçimini en basite indirgiyor. Üç basit adımda herhangi bir anons gerçekleşebilirken, bu anonsun makro olarak kaydedilip daha sonra tek tıkla tekrarlanmasına imkân tanıyor.  Takvim özelliğiyle istenilen anda istenilen anonsun otomatik olarak yapılmasına da imkan tanıyor yazılım.