BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

BOSCH TERMOTEKNİK MANİSA FABRİKASI BUDERUS STAR CLUB’IN YILDIZLARINI AĞIRLADI

[kutusatir=4080]

Buderus Star Club’ın her bölgeden en iyi performans gösteren toplam 72 üyesi, 24 kişilik gruplar halinde Bosch Termotenik Manisa Fabrika’sını ziyaret etti. İzmir’de gerçekleşen gala yemekleriyle başlayan ziyaret, Bosch Termoteknik İnovasyon Merkezi’nde gerçekleşen sunum ve üretim tesislerinin gezilmesiyle devam etti.

Buderus Star Club Kampanyaları Devam Ediyor
Toplantının birinci günü İzmir Mövenpick Otel’e yerleşen üyeler, Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş’ın ve ilgili diğer yetkililerin katıldığı gala yemeğinde buluştu. Sektör dinamiklerinin masaya yatırıldığı keyifli yemekte Buderus uzmanlığı, gelişen teknolojiler ve sektöre dair yeni regülasyonlar değerlendirildi.

İkinci gün Mövenpick Otel’den hareket eden katılımcılar Bosch Termoteknik Manisa Fabrikasındaki İnovasyon Merkezi’nde Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş tarafından yapılan sunumla şirket, sektör ve yeni ürünler hakkında bilgi aldılar. Fabrika turu yapan katılımcılar, üretim süreçlerini yerinde görme fırsatı yakaladılar.

Fabrikada yetkililerle yenen öğle yemeğinin ardından, Bosch Termoteknik İnovasyon Merkezi’nde sektörde dijitalleşme ve gelecek hakkında bilgi alan üyeler, yetkililer eşliliğinde eğitim salonları ve ürün stantlarını dolaştıktan sonra fabrikadan ayrıldı.