BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

DALI PROTOKOLÜYLE ÇALIŞABİLEN DAMLA FORMUNA SAHİP LED ARMATÜR

WAGO

German Design Award, 2020 kazananları belli oldu. TEPTA Aydınlatma tarafından temsilciliği yürütülen iGuzzini, Drop By Drop armatürüyle “Mükemmel Ürün Tasarımı” ödülünün sahibi oldu.

Alfonso Femia tarafından tasarlanan armatür, damla formundan esinlenerek suyun formunu yeniden yaratmaya çalışıyor. LED, OptiBeam reflektörler ve DALI protokolü özelliklerine sahip olan sarkıt aydınlatma, krom ve opal kaplama çeşitleriyle sunuluyor. Plastik gövdeli ve krom kaplama olan Drop by Drop, vurgu aydınlatma görevi üstlenirken opal gövdeye sahip diğer Drop by Drop tasarımı genel aydınlatma amaçlı kullanılıyor.

Görsel konfor ve yüksek verimliliği garanti eden sarkıt aydınlatma, tek tek veya gruplar galinde kullanılabiliyor.

Tasarım dünyasında yenilikleriyle öncü markaların yer aldığı prestijli ödül töreni Frankfurt’ta düzenlenen gece ile kazananlarını belirledi. Almanya’da Ekonomi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen ve ülkenin “resmi tasarım ödülü” olarak anılan German Design Award, 1969 yılından bu yana veriliyor.