BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

AYDINLATMA SEKTÖRÜNDE YENİ İŞ BİRLİĞİ

SIGNIFY

Signify, Türkiye genelindeki perakende operasyon süreçlerini geliştirmek üzere Pozitera ile iş birliği gerçekleştirdi. Signify, bu iş birliği ile gerçekleştireceği Türkiye genelindeki operasyonlarında tüketicilere daha hızlı ulaşmayı hedefliyor.

Signify Türkiye Pazarlama Müdürü Aylin Alpay iş birliğine dair yaptığı açıklamada:“Signify olarak, 2020 yılında da hem büyümeye hem de var olduğumuz tüm alanlarda liderlik etmeye devam etmeyi hedefliyoruz. Sektörünün lideri olan Pozitera ile de Türkiye’deki operasyonel süreçlerimizi, alanında uzman ekiplerle geliştirmeyi ve müşterilerimize daha kolay ulaşmayı planlıyoruz” dedi.

Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Birol Şengel; “Dünyamızı aydınlatan Signify’a Türkiye genelinde perakende geliştirme hizmeti vermekten gurur duyuyoruz” dedi.