2018 Temmuz

PANASONIC “Teknolojik Yeniliklerini” Seminerlerde Anlatmaya Devam Ediyor

👤PANASONIC

Panasonic yangın alarm sistemleri, yangın alarm teknolojilerindeki 30 yılı aşkın deneyimiyle Dedeman Bostancı’da “Yangın algılama sistemleri” başlığı kapsamında bir seminer gerçekleştirdi.

Devamını Oku

Yenilenebilir Enerji Geniş Yelpazedeki Doğal Kaynaklardan Üretiliyor

👤Özgül Holding

Uluslararası Enerji, Ekonomi ve Güvenlik Kongresi’nde “Türkiye’de ve Dünyada yenilenebilir Enerji Verimliliği” paneli gerçekleşti. İstanbul Medeniyet Üniversite’sinde gerçekleşen panelde Özgül Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Özgül bir konuşma yaptı.

Devamını Oku

“Yıllık 30 bin ton karbon salımının önüne geçeceğiz”

👤Zorlu Enerji

Zorlu Enerji, Şubat 2017 itibarıyla hisselerini devraldığı Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin (OEDAŞ) faaliyetlerinde altyapı yatırımlarını gerçekleştirmek üzere aralarında Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Dünya Bankası iştiraki olan Uluslararası Finans Kuruluşu (IFC) ve Hollanda Kalkınması Bankası’nın (FMO) olduğu itibarlı uluslararası finans kuruluşları ve yerel bankalardan toplam tutarı 330 Milyon USD karşılığı Türk Lirası’nı bulacak Proje Finansman Sözleşmeleri imzaladı.

Devamını Oku

Legrand Doğadan Aldığını Doğaya Geri Veriyor

👤Legrand

Enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik çalışmalarına yönelik ürün ve hizmetler sunarak, günümüz dünyasının artan küresel sorunlarına dikkat çeken Legrand, Dünya Çevre Günü kapsamında bir dizi etkinlikte yer aldı.

Devamını Oku

Danfoss, Yatırımlarına Leanheat İle Devam Ediyor

👤Danfoss

Danfoss, Leanheat şirketinden ek hisse satın alarak binalarda enerji optimizasyonu ve yönetimi konusunda küresel konumunu daha da güçlendirecek bir adım attı. 2016 yılında Finlandiyalı Leanheat şirketinin yüzde 23 hissesini satın alan Danfoss, şirketteki toplam payını yüzde 46’ya çıkardı.

Devamını Oku

Bosch, Ip Tabanlı Teknolojileriyle Red Dot Ve İf Tasarım Ödülünü Kazandı

👤Bosch

Bosch Güvenlik Sistemleri’nin yakın bir zamanda pazara sunduğu, IP tabanlı PRAESENSA Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi, dünyanın en prestijli tasarım ödülü yarışmaları olan Red Dot ve iF Tasarım ödülleri’ne layık görüldü. DICENTIS Tercüman Ünitesi de tüm dünyaca tanınan iF Tasarım Ödülü ile onurlandırıldı.

Devamını Oku

Demirdöküm Yüksek Verimliliği İle Müşteriyi, Teknolojisi İle Doğayı Memnun Ediyor

👤Demirdöküm

Türkiye’de ve dünyanın 50 ülkesinde tüketicilerine ısı konforu sunan DemirDöküm’ün sektördeki başarısı, bir kez daha taçlandırıldı.

Devamını Oku

Danfoss Soğutma Sistemleri Gıda Atığını Önlüyor

👤Danfoss

Danfoss Soğutma Sistemleri; inovatif ve çevre dostu ürünleri, çözümleri ve sağladığı ekipmanlarla soğutma zincirinin tüm aşamalarında bulunuyor. Bu sayede gıda bozulmaları önleniyor ve her yıl milyonlarca gıda atığının önüne geçiliyor.

Devamını Oku

Panasonic Eco Solutions Türkiye Enerji Verimliliğinde Yılın Örnek Okullarını Ödüllendirdi

👤Panasonic Eco Solutions

Panasonic Eco Solutions Türkiye, hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile bugüne ve geleceğe değer katmaya devam ediyor.

Devamını Oku

Legrand, İSO 500 Listesinde Hızlı Yükselişine Devam Ediyor

👤Legrand

İstanbul Sanayi ve Ticaret Odası’nın gerçekleştirdiği İSO 500 sıralamasının 2017 sonuçları açıklandı.

Devamını Oku