2018 Mart

AYVAZ MAURİTİUS’TA SEMİNER DÜZENLEDİ

👤Ayvaz

Ayvaz, Afrika kıtasına bağlı küçük bir ada konumunda olmasına karşın Dünya Ekonomik Forumu’nun her sene yayımladığı Küresel Rekabet Raporu’na göre Afrika’nın en rekabetçi ekonomisine sahip ülkesi olarak gösterilen Mauritius’ta etkinliğini artırma kararı aldı.

Devamını Oku

TEKSAN JENERATÖR, TÜRKİYE’NİN İLK HİBRİT GÜÇ SİSTEMLERİNİ BARSELONA’DA SERGİLEYECEK

Telekomünikasyon dünyasının devleri Mobile World Congress çatısı altında yeniden bir araya gelecek.

Devamını Oku

YENİLENEN DANFOSS MÜZESİ, EN MODERN HALİYLE DANİMARKA’DA AÇILIYOR

Danfoss’un Nordborg’daki merkezinin yanında bulunan, Mads Clausen’in çocukluğunun geçtiği ev müzeye dönüştürülüyor. Danfoss’un kurucusu Mads Clausen’in “Yalnızca geçmişten miras alanlar gelecekte bir yer edinebilir.

Devamını Oku

LEGRAND GRUBU YIL SONUNDA YÜZDE 35 BÜYÜME HEDEFLİYOR

👤Legrand

Sürdürülebilir büyüme stratejisi benimseyen ve globalde 5.5 Milyar Euro’luk bir ciroya sahip olan Legrand Grubu, Türkiye pazarında da büyüyor. 2017 yılını geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 25’lik bir büyümeyle kapatan Legrand Grup Türkiye ise 2018 yılına 4 markada farklı ürün gruplarıyla merhaba diyerek büyümesini sürdürülebilir kılma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Devamını Oku

ALARKO CARRIER, MANİSA MERKEZEFENDİ DEVLET HASTANESİ’NE ÇÖZÜMLER SAĞLIYOR

👤Alarko Carrier

Konforun ve sağlığın ön planda tutulduğu Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi’nde, soğutma sistemi için Alarko Carrier’ın 19XRV santrifüj kompresörlü su soğutma grubu tercih edildi. Carrier’ın tasarladığı Evergreen ailesinin su soğutma grupları, çevreye zarar vermeden üstün verimlilik sağlıyor.

Devamını Oku

ALARKO CARRIER, DENİZLİ’NİN İÇME SUYU TESİSLERİNE HAYAT VERİYOR

👤Alarko Carrier

Alarko Carrier’ın Noryl fanlı dalgıç pompaları, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin üçüncü etap merkez, ilçe ve köy içme sularının temininde kullanılıyor. Projede kullanılan 210 adet 6-8’’ Noryl Fanlı Alarko dalgıç pompanın teslimi, komisyon heyetinin Alarko Carrier Gebze üretim merkezinde gerçekleştirdiği test kabul işlemlerinden sonra gerçekleştirildi.

Devamını Oku

ATEKSİS 4. KEZ ‘EMEA EN BÜYÜK MÜŞTERİ’ ÖDÜLÜNÜ ALDI

👤Ateksis

Orta Doğu Bölgesi’nin en büyük güvenlik sistemleri fuarı Intersec, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde gerçekleşti.

Devamını Oku

SENSONET VE PLATFORM GÜVENLİK GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRİYOR

👤SENSONET

Arena bünyesindeki elektronik güvenlik sistemleri dağıtıcısı Sensonet, sektörün en yenilikçi şirketlerinden Platform Güvenlik ile güçlerini birleştiriyor.

Devamını Oku

ERKE GREEN ACADEMY’DE BREEAM EĞİTİMİ

Sürdürülebilirlik hizmetleri konusunda Türkiye’nin önemli firmalarından ERKE bir ilke daha imza atıyor.

Devamını Oku

DEMİRDÖKÜM’E ABD’DEN DÖRDÜNCÜ TASARIM ÖDÜLÜ

DemirDöküm’ün endüstriyel tasarımdaki başarısı bir kez daha ödüllendirildi. ABD’nin Chicago kentinde 67’incisi düzenlenen dünyanın en prestijli endüstriyel tasarım ödül programı Good Design’de DemirDöküm, dördüncü kez ödüllendirildi.

Devamını Oku