2017 Aralık

🔍Tamamını Oku art-img

ENDÜSTRİNİN KALBİ İZMİR’DE ATACAK

👤Bileşim Yayıncılık

22-25 Şubat tarihlerinde, Ege Bölgesi’ndeki en kapsamlı fuar merkezi Fuar İzmir’de gerçekleşecek olan FIT Fuarı, çatısı altında 5 fuar bulunuyor. Hikvision, Panasonic, Bilgi Elektronik, Assa Alboy gibi sektörünün önde gelen markalarının tercih ettiği FIT Elektrik Elektronik ve Enerji Fuarı İzmir’de sektörü buluşturmaya hazırlanıyor.

Devamını Oku

NORM TEKNİK A.Ş. NOVEC 1230TM TEMİZ GAZLI SÖNDÜRME SİSTEMLERİ EĞİTİM SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

👤Norm Teknik

1997 yılından beri yangın korunum sistemleri üzerine faaliyet göstermekte olan ve “Yangın güvenliği” bilincini arttırabilmek adına bilgi paylaşımına verdiği önem ile sektörde sayısız nitelikli projenin tercihi olmaya devam eden Norm Teknik A.Ş., eğitim seminerlerine bir yenisini daha ekledi.

Devamını Oku

DANFOSS TÜRKİYE, 5. YAŞANABİLİR ŞEHİRLER SEMPOZYUMU’NDA YERİNİ ALDI

👤Danfoss

5. Yaşanabilir Şehirler Sempozyumu The Marmara Taksim Otel’de yoğun bir katılımla gerçekleşti. Başarılı şehircilik uygulamaları çerçevesinde geleceğin şehirlerinin nasıl inşa edilmesi sorusuna cevapların arandığı sempozyumda konuşan Danfoss Türkiye, Ortadoğu ve Afrika (TMA) Bölge Başkanı Levent Taşkın, binalarda ve şehirlerde enerji verimliliğine yönelik yapılması gerekenleri anlattı.

Devamını Oku

MAS GRUP YANGIN SEKTÖRÜNDE DE GÜVENİLİR İŞ ORTAĞI OLMAYA DEVAM EDİYOR

👤Mas

Mas Grup, sektörde geliştirdiği geniş ürün yelpazesi, kalite ve yenilikleri ile her geçen yıl yerini sağlamlaştırıp, dünyanın birçok ülkesine bu ürünlerin ihracatını gerçekleştiriyor.

Devamını Oku

MAKEL BEYAZ RUSYA EV GEREÇLERİ VE TASARIMI FUARI’NDA YERİNİ ALDI

👤Makel

Beyaz Rusya’da satış ve pazarlama çalışmalarını güçlendiren, iç pazarda büyük bir güce sahip olan Makel, Belarus’ta (Beyaz Rusya) düzenlenen Ev Gereçleri ve Tasarımı Fuarı’na katıldı. Yoğun ilgi ile karşılanan fuarda Makel standı ürünleri ile yine göz doldurdu.

Devamını Oku

BOSCH TERMOTEKNİK MANİSA FABRİKASI BUDERUS STAR CLUB’IN YILDIZLARINI AĞIRLADI

👤Bosch

Buderus Star Club’ın her bölgeden en iyi performans gösteren toplam 72 üyesi, 24 kişilik gruplar halinde Bosch Termotenik Manisa Fabrika’sını ziyaret etti. İzmir’de gerçekleşen gala yemekleriyle başlayan ziyaret, Bosch Termoteknik İnovasyon Merkezi’nde gerçekleşen sunum ve üretim tesislerinin gezilmesiyle devam etti.

Devamını Oku

EDS VE SAMSUNG WİSENET, SSM YAZILIMI TEKNİK EĞİTİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

👤EDS

EDS ve Samsung Wisenet, “Kontrol ve Yönetim Yazılımı” eğitimini gerçekleştirdi. Eğitime çözüm ortakları teknik personeli eşlik etti. Eğitim Samsung’un Kontrol ve Yönetim Yazılımını kapsıyordu. Eğitim; SSM yazılım içerikleri, sistem konfigürasyonları, sunucu özellikleri, sanal matris, konsol özellikleri, Google haritalar, SSM mobil başlıklarını içeriyordu. Eğitimi veren Samsung proje mühendisi Serdar Temoçin, yazılımın öne çıkan ve entegrasyonu kolaylaştıran özellikleri detaylandırdı.

Devamını Oku

TÜYAK 2017 ULUSLARARASI YANGIN VE GÜVENLİK SEMPOZYUMU’NDA HER YÖNÜYLE “YANGIN” ELE ALINDI

TÜYAK tarafından iki yılda bir gerçekleştirilen Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisi’nin beşincisi 9 - 10 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul Grand Cevahir Otel Convention Center’da düzenlendi

Devamını Oku

PRYSMIAN GROUP TÜRKİYE, TÜMKAF’DA MÜHENDİS ADAYLARININ İLGİ ODAĞI OLDU

👤PRYSMIAN GROUP

Mühendislik, sanayi ve teknoloji alanında faaliyet gösteren firmaları, kamu teknoloji kuruluşlarını, meslek odalarını, STK’ları, ülkenin nitelikli mühendis adaylarını ve deneyimli mühendisleri bir araya toplayan Türkiye Mühendislik Kariyeri Fuarı’nın üçüncüsü gerçekleşti.

Devamını Oku

AYVAZ DÜZENLEDİĞİ “GLOBALLY LOCAL” SEMPOZYUMUNDA FARKLI SEKTÖRLERDEN TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI

👤Ayvaz

Ayvaz, büyüklüğü ve geniş katılımcı kitlesiyle alanında “ilk ve tek” olma özelliğini taşıyan “Globally Local” sempozyumunu Rixos Downtown Hotel Antalya’da düzenledi.

Devamını Oku