2018 Mayıs

YAPAY ZEKA İNOVASYONUYLA DAHA GÜVENLİ BİR TOPLUM VE DAHA AKILLI YAŞAM SAĞLANIYOR

Dahua Technology, Uluslararası Güvenlik Konferansı ve Fuarı (ISC West) sırasında üst düzey güvenlik uzmanlarına “AI Creates Value” i sundu.

Devamını Oku

2018 DÜNYA SAATİNİN MOTTOSU “DÜNYA BAĞLAN” OLDU

Sürdürülebilir kalkınma ve sosyal sorumluluk yaklaşımları konusunda ülkemizin örnek kuruluşlarından olan Panasonic Eco Solutions Türkiye, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için gerçekleştirdiği projelerle hayata değer katmaya devam ediyor.

Devamını Oku

NORM TEKNİK A.Ş. XIII. ULUSLARARASI YAPIDA TESİSAT TEKNOLOJİSİ SEMPOZYUMU’NDA YERİNİ ALDI

Yangın güvenliği sektöründe 21 yılı geride bırakan Norm Teknik A.Ş., “bilgiyi paylaşın” yaklaşımı ile sektörün gelişimine katkı sağlamaya devam ederek sempozyum katılımlarını sürdürüyor.

Devamını Oku

DANFOSS, DAF ENERJİ’Yİ BÜNYESİNE KATTI

Danfoss, 2009 yılında tamamen Türk sermayesiyle kurulan ısıtma çözümleri firması DAF Enerji’nin satın alımına 2015 yılında başlamıştı. DAF Enerji, yönetim değişikliğiyle bu yıl itibariyle Danfoss bünyesine tamamen dahil edildi.

Devamını Oku

DEMİRDÖKÜM SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEK İÇİN, TÜM SÜREÇLERİNİ DİJİTALE TAŞIYOR

Toplumdaki enerji kültürü, verimlilik bilincinin artırılması ve geliştirilmesini sağlamak amacıyla Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’nda sürdürülebilirlik konusunda geliştirdiği projelerle sektöre yön veren DemirDöküm’ün Yönetim Kurulu Üyesi Gürhan Çoban konuşmacı olarak katıldı.

Devamını Oku

WORLD CITIES CONGRESS İSTANBUL’18, AKILLI ŞEHİRLERİN YOL HARİTASINI ÇİZDİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde, 17-18-19 Nisan 2018 tarihlerinde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen World Cities Congress İstanbul’18, dünyanın dört bir yanından akıllı şehir stratejileri üzerine çalışma yapan idari temsilcileri sektör profesyonellerini bir araya getirdi

Devamını Oku

MİMARSİV SELECTION 2018 ETKİNLİĞİNDE MAKEL ŞİRKETLER GRUBU, ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİ

Seçkin markaların sektör profesyonelleri ile bir araya geldiği etkinlikte Makel özel stand çalışması ile yerini aldı.

Devamını Oku

TÜRKİYE, DÜNYANIN EN BÜYÜK İLK 10 EKONOMİSİ ARASINDA YER ALACAK

Türkiye’de faaliyete başlamasının 20.yılını kutlayan Danfoss, Çırağan Sarayı’nda bir basın toplantısı düzenledi. Danfoss CEO’su Kim Fausing’in katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısında Danfoss’un 20 yıldır Türkiye’de yaptığı yatırımları ve şirketin gelecek dönem hedefleri paylaşıldı.

Devamını Oku

CEMDAĞ AYDINLATMA TEKNOLOJİLERİNE SAMSUNG ELEKTRONICS LED’DEN ÖZEL ÖDÜL

Türkiye’nin %100 Türk sermayeli ilk global Aydınlatma markalarına sahip Cemdağ Aydınlatma Teknolojileri Almanya Frankfurt’ta gerçekleşen Light&Building fuarına katıldı. Uzun yıllardır aralıksız süren Arge yatırımları ile yarının teknolojisini bugün üretmeyi başaran Cemdağ, dış aydınlatmada %80’e varan enerji tasarrufu sağlayan armatürler üretiyor.

Devamını Oku

CHAFFOTEAUX, ARISTON THERMO GROUP BÜNYESİNDE TÜRKİYE PAZARINDA BÜYÜMEYİ HEDEFLİYOR

CHAFFOTEAUX; çevre koruma ve enerji tasarrufu açısından en son teknolojik yenilikleri ile üretilen eko-verimli, çok enerjili ürün gamı ile Türkiye pazarındaki iddiasını büyütüyor.

Devamını Oku