2018 Ocak

ENDÜSTRİNİN KALBİ İZMİR’DE ATACAK

22-25 Şubat tarihlerinde, Ege Bölgesi’ndeki en kapsamlı fuar merkezi Fuar İzmir’de gerçekleşecek olan FIT Fuarı, çatısı altında 5 fuar bulunuyor. Hikvision, Panasonic, Bilgi Elektronik, Assa Alboy gibi sektörünün önde gelen markalarının tercih ettiği FIT Elektrik Elektronik ve Enerji Fuarı İzmir’de sektörü buluşturmaya hazırlanıyor.

Devamını Oku

LEGRAND GRUBU, YENİ NESİL ÜRÜNLERİNİ DATA CENTER DYNAMICS’TE GÖRÜCÜYE ÇIKARDI

👤Legrand

Legrand Grubu, bölgenin en büyük veri merkezi ve buluta dönüşüm konferansı olan Data Center Dynamics’te bu yıl da yerini aldı. Fuara inovasyon anlayışının dışa vurumu olan yeni nesil ürünleriyle katılan Legrand, ayrıca 2018 yılında lansmanını gerçekleştireceği LCS3 Yapısal Kablolama Sistemleri ve FORTE 3-Level UPS serisini de konferans katılımcılarının bilgisine sundu.

Devamını Oku

ÖZGÜN İNOVASYON KÜLTÜRÜNÜ VE EKOSİSTEMİNİ YARATAN ŞİRKETLER GELECEKTE FARK YARATACAK

Arçelik A.Ş., Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası’na stratejik partner olarak destek veriyor.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

ENERJİ DEVLERİ İSTANBUL’A GELİYOR

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve Enerji Piyasası Denetleme Kurumu’nun destekleriyle ELDER ve GAZ-BİR’in stratejik partnerliğinde gerçekleşecek olan 6. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı, 25-26 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak.

Devamını Oku

TEKSAN JENERATÖR’DEN ÇİZGİ ÜSTÜ İHRACAT PERFORMANSI

Kocaeli Sanayi Odası tarafından düzenlenen 10. Çizgi Üstü Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleştirildi. Sektöründe fark yaratarak ülke ekonomisine katkı sağlayan şirketlerin ödüllendirdiği tören bu yıl da yoğun ilgi gördü.

Devamını Oku

AYVAZ, İKLİM 2017’YE KATILDI

👤Ayvaz

Tesisat sektörünün güçlü markası Ayvaz, iklimlendirme sistemleri alanında ihtiyacın en çok olduğu şehirlerden biri olan Antalya’da düzenlenen İklim 2017’ye Ayvaz Eğitim ve Proje Danışmanı H. Tarık Güner’in sunduğu bir bildiriyle katkıda bulundu. Bu sene ilk kez düzenlenen ve iklimlendirme sistemleri konusunun tüm boyutlarıyla tartışıldığı sempozyum üniversiteden sanayiye, uygulayıcıdan yatırımcıya pek çok kesimi Antalya’da bir araya getirdi.

Devamını Oku

ALARKO CARRIER, İKLİMLENDİRME SEKTÖRÜNDE 2018 YILINA DAİR BEKLENTİLERİNİ BELİRTTİ

👤Alarko Carrier

İklimlendirme sektöründe 60 yılı aşkın süredir tüketicilere “gerçek konfor” sunan Alarko Carrier’ın bayilik satışlarından Sorumlu Genel Müdürü Yardımcısı Haluk Ferizoğlu, 2018 yılında iklimlendirme alanında yaşanacak gelişmeleri değerlendirerek, sektörün 2017 performansı hakkında bilgi verdi.

Devamını Oku

MITSUBISHI ELECTRIC, JAPONYA’DAKİ FABRİKASINDA ASANSÖR EĞİTİM MERKEZİ KURACAK

👤Mitsubishi Electirc

Mitsubishi Electric, Japonya’da ve yurtdışında bulunan bağlı şirketlerinin eğitim tesislerinde asansör montajları için uygulamalı eğitimler veriyor. Küresel pazarlarda asansörler ve yürüyen merdivenlere yönelik talebin artması nedeniyle, daha çok montaj teknisyenine ihtiyaç duyuluyor.

Devamını Oku

PANASONIC ECO SOLUTIONS TÜRKİYE SAHNELİYOR, ÇOCUKLAR ENERJİ VERİMLİLİĞİNİ ÖĞRENİYOR

👤Panasonic

Sürdürülebilir kalkınmanın insana yatırım ve doğal kaynakların bilinçli kullanımı ile gerçekleşeceğine inanan Panasonic Eco Solutions Türkiye ‘Aydınlık Bir Gelecek İçin Okullarda Enerji Verimliliği’ projesi ile yaşama değer katmaya devam ediyor.

Devamını Oku

ENERJİ SEKTÖRÜ POWER-GEN FUARI’NDA BULUŞTU

Teksan Jeneratör yenilikçi enerji çözümleri ile sektörün en büyük buluşmalarından Power-Gen 2017 Fuarı’ndaydı. Las Vegas’ta gerçekleşen ve enerji sektörünün en büyük organizasyonlarından biri olarak kabul edilen fuar bu yıl da sektörün nabzını tutmaya devam etti. Ürünlerini 120’den fazla ülkeye ihraç eden Teksan Jeneratör’ün ürün gamında önemli yer tutan hibrit jeneratör ve mini aydınlatma kulesi Power-Gen Fuarı’nda yoğun ilgi gördü.

Devamını Oku